Back to TopNabízím vytvoření kreativních webů, které učarují návštěvníka na první pohled. Web je možné vytvořit s redakčním systémem, který je velmi jednoduchý na správu, tak i bez něj. Oba druhy webů mohu spravovat jako webmaster po celou dobu jejich funkčnosti.

K webu mohu zřídit kompletní webhosting včetně domény, Vy se tak o nic nemusíte starat.

Webové stránky připravím většinou do 14 dní (dle rozsahu).

Samozřejmostí je i technická podpora a poradenství po celou dobu umístění designu na webu.Postup při zájmu o vytvoření webových stránek


Nejprve mě kontaktujte buď na naší FB stránce (nejrychlejší způsob), či na e-mailu. V co nejkratší možné době se s Vámi spojím a domluvíme se na Vaší představě a požadavcích na web.

Před zahájením tvorby se dohodneme, jaké materiály bude potřeba zaslat - fotografie, texty, položky menu atd. Prosím, zasílejte pouze kvalitní fotografie. Pokud je nemáte, nebo jich máte málo, můžeme se domluvit na nafocení propagačních fotografií (cena této služby je upřesněna v ceníku). V opačném případě je možné, že se nízká kvalita fotografie promítne negativně do designu (může být např. rozmazaná apod.).

V případě zájmu o webhosting a doménu se domluvíme na jejím názvu, a pokud bude volný, tak ji založím, a odešlu Vám platební pokyny pro její uhrazení.

Po uhrazení domény a hostingu začnu pracovat na stránkách. Jakmile budu mít hotovo, odešlu Vám náhled k odsouhlasení. Pokud bude vše v pořádku, dokončím stránky a následně Vám k nim zašlu potřebné údaje.