UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO POUKAZU

Využijte darovaný poukaz k zachycení nezapomenutelných okamžiků se svým miláčkem!


Co poukaz zahrnuje?

S darovaným poukazem máte možnost využít jeho hodnotu na libovolnou kombinaci fotografií z mé nabídky (v ceně poukazu je zahrnuto i dopravné v rámci Prahy). Můžete si nechat vyfotografovat samotného pejska nebo si užít i společné fotky. Vyberte si téma podle svých představ – může to být portrét, pes v přírodě, spontánní záběry nebo dokonce tematické série jako jsou jarní, vánoční či západy slunce. Fantazii se meze nekladou! A nebojte se vyjádřit svá přání i přímo během focení. Cílem je, aby fotografie přinesly radost především Vám, a proto čím více budeme diskutovat o vašich představách, tím lépe budu moci naplnit vaše očekávání. Výsledné fotografie obdržíte profesionálně upravené v elektronické podobě. Pro zjištění více informací a prohlédnutí mého portfolia se podívejte na můj web.

Jak darovaný poukaz uplatnit?

Pro uplatnění poukazu stačí napsat e-mail nebo zprávu přes Facebook a osobně vše domluvíme. Ráda zodpovím veškeré otázky, které byste měli. Doporučuji si však nejdříve pročíst obchodní podmínky na mém webu, kde najdete možná některé odpovědi. Platnost poukazu je uvedena přímo na něm, který jste obdrželi. Pro objednání focení doporučuji kontaktovat alespoň měsíc před vypršením platnosti, abychom bez problémů našli společný volný termín.

Bohužel není možné prodloužit platnost poukazu, s výjimkou situací, kdy je překážka z mé strany, například dlouhodobá pracovní neschopnost.

Jak se na focení připravit?

Pokud jste dosud nebyli na podobném focení, můžete mít obavy z toho, jak celý proces probíhá, nebo jestli váš pejsek zvládne focení. Na to druhé Vám mohu rovnou odpovědět: Ano, zvládne! Většina pejsků, které můžete vidět v portfoliu, nejsou “profesionálními modely” a fotografie vznikly při podobném focení jako to s vámi. Přesto existují tipy a triky, jak se na focení připravit a celý proces usnadnit. Tato sekce webu je momentálně ve vývoji, takže pokud máte focení plánováno v nejbližší době, zeptejte se mě na podrobnosti e-mailem.

To je vše, co potřebujete vědět ohledně poukazu, který jste obdrželi. Všechny další detaily si společně prodiskutujeme až před samotným focením. Těším se na setkání s vámi a vašimi čtyřnohými kamarády!