Grafické práce

Pro své klienty připravuji letáčky plánovaných vrhů, prezentace chovných zvířat či CHS, nebo např. loga s chovatelskou tématikou a vizitky. Návrhy jsou přizpůsobeny požadavkům klientů.
Samozřejmostí je možnost vyrobení i nechovatelské grafiky.

Co je třeba k vyhotovení prací

Krycí/ prezentační letáčky:

K vyhotovení letáčků jsou třeba kvalitní snímky psů, texty (např. zdravotní testy, zkoušky, výsledky výstav), u krycích letáčků je dobré uvést i písmeno vrhu a měsíc porodu, samozřejmě také kontaktní údaje a představu o vzhledu (pokud máte, pokud ne, nevadí).

Logo:

U loga je důležité mít alespoň nějakou hrubou představu, co by z grafického hlediska mělo obsahovat a jaký tam bude text. Dobré je také mít rozmyšlené, v jakých barvách logo bude. Pokud však nemáte žádnou představu, nevadí, zkonzultujeme to spolu a poté práci vyhotovím.

Vizitky:

Zde je potřeba mít opravdu snímky v co nejvyšší kvalitě (pokud stojíte o to, mít na vizitce nějakou fotku), dále je třeba zaslat kontaktní údaje, popř ještě jiný text, pokud ho budete na vizitce chtít. Opět samozřejmě je dobré mít představu o vzhledu (barva, styl…), ale není to povinné.

Ukázky některých mých prací


Letáčky
Loga

Diplomy/ plakáty